Dubaj
Island
Gruzie a Abcházie
Krkonoše
Godeanu a Retezat
Švýcarsko

Vnitřní město

Historická čtvrť Českého Krumlova v meandru řeky Vltavy. Nachází se tu mnoho cenných gotických a renesančních staveb, muzeí a dalších zajímavostí.
(48°48'39"N, 14°18'55"E) Ukázat místa v okolí

Český Krumlov, ležící v Jihočeském kraji 22km jihozápadně od Českých Budějovic, je pro mne jedním z nejkrásnějších měst u nás. A věřím, že nejenom pro mne. Však celé jeho historické centrum s hradebním a zámeckým komplexem v čele je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Pojďte se podívat na zajímavosti tohoto jedinečného místa.

číst celý článek

Doporučujeme

MegaUbytko.cz

Na stránkách našeho partnera MegaUbytko.cz najdete exkluzivní ubytování za výborné ceny s přímým kontaktem na ubytovatele. Navštivte oblíbenou lokalitu ubytování Krkonoše, kde si můžete vybrat z nejrůznější nabídky chat, chalup, apartmánů i penzionů. Ať už jste profesionální lyžař, začátečník nebo rodinka s malými dětmi, určitě si přijdete na své. Mezi nejznámější střediska u lyžařů patří ubytování Pec pod Sněžkou a ubytování Harrachov. Tato střediska nabízejí služby na nejvyšší úrovni, proto nečekejte, rezervujte si ubytování ještě dnes, sbalte rodinu a přátele a dovolená na horách se může začít.

Seriály

více o seriálech


Novinky

Království, kterému vládne dechberoucí příroda! Seznamte se s působivou severskou exotikou, která uc...


Země slonů, orchidejí a svobody! Seznamte se s tropickým královstvím, ve kterém není nouze o zážitky...

zobrazit všechny