Dubaj
Island
Gruzie a Abcházie
Krkonoše
Godeanu a Retezat
Švýcarsko

Latrán

Historická čtvrť Českého Krumlova, ve které se nachází mnoho cenných gotických a renesančních staveb. Vstupuje se odtud přes předhradí do zámku.
(48°48'46"N, 14°19'8"E) Ukázat místa v okolí

V naší zemi máme mnoho významných památek, z nichž je také řada zapsána i na seznamu Světového dědictví UNESCO. Patří sem i historické jádro Českého Krumlova s jedinečným hradebním a zámeckým komplexem. Hrad a zámek České Krumlov je opravdu výjimečnou památkou hodnou velké pozornosti.

číst celý článek

Český Krumlov, ležící v Jihočeském kraji 22km jihozápadně od Českých Budějovic, je pro mne jedním z nejkrásnějších měst u nás. A věřím, že nejenom pro mne. Však celé jeho historické centrum s hradebním a zámeckým komplexem v čele je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Pojďte se podívat na zajímavosti tohoto jedinečného místa.

číst celý článek

reklamní sdělení

MegaUbytovanie.sk

Plánujete dovolenou na Slovensku? Pokud hledáte cenově dostupné ubytování na Slovensku, určitě využijte portál MegaUbytování, kde si najdete ubytování napříč celým Slovenskem. Oblíbené ubytovací zařízení pro návštěvníky z Česka najdete hlavně v katalogu Podhájská ubytování, kde termální voda připomíná vodu z Mrtvého moře. Pokud plánujete zažít něco nového vyzkoušejte Velký Meder ubytování, kde najdete moderní aquapark, který patří mezi nejnavštěvovanější na Slovensku. Zveme Vás na Slovensko. Zažijte dovolenou na Slovensku jako nikdy předtím.

Seriály

více o seriálech


Novinky

Království, kterému vládne dechberoucí příroda! Seznamte se s působivou severskou exotikou, která uc...


Země slonů, orchidejí a svobody! Seznamte se s tropickým královstvím, ve kterém není nouze o zážitky...

zobrazit všechny