Dubaj
Island
Gruzie a Abcházie
Krkonoše
Godeanu a Retezat
Švýcarsko

Autoři

Jan Rosenthaler

Autor(ka) Jan Rosenthaler

Cestováním člověk pozná nejvíc. Pozná tisíce míst, lidí, zvyků, ale hlavně sám sebe. Velmi rád cestuji do různých koutů světa, abych poznal co největší část naší krásné planety.

Přehled článků

Milan Šeděnka

Autor(ka) Milan Šeděnka

Nejsem žádný spisovatel, ale na žádost pana Radima Dostála (který nechce ať všichni ví, jaké ocenění se mu dostalo) jsem sepsal (zatím) 1 seriál.

Přehled článků

Ondřej Vokatý

Autor(ka) Ondřej Vokatý

Ondřej Vokatý nejraději cestuje do zemí bývalého SSSR. Zejména na Ukrajinu, kde působí jako průvodce a která ho neustále něčím novým překvapuje.

Přehled článků

reklamní sdělení

MegaUbytovanie.sk

Plánujete dovolenou na Slovensku? Pokud hledáte cenově dostupné ubytování na Slovensku, určitě využijte portál MegaUbytování, kde si najdete ubytování napříč celým Slovenskem. Oblíbené ubytovací zařízení pro návštěvníky z Česka najdete hlavně v katalogu Podhájská ubytování, kde termální voda připomíná vodu z Mrtvého moře. Pokud plánujete zažít něco nového vyzkoušejte Velký Meder ubytování, kde najdete moderní aquapark, který patří mezi nejnavštěvovanější na Slovensku. Zveme Vás na Slovensko. Zažijte dovolenou na Slovensku jako nikdy předtím.

Seriály

více o seriálech


Novinky

Království, kterému vládne dechberoucí příroda! Seznamte se s působivou severskou exotikou, která uc...


Země slonů, orchidejí a svobody! Seznamte se s tropickým královstvím, ve kterém není nouze o zážitky...

zobrazit všechny