Dubaj
Island
Gruzie a Abcházie
Krkonoše
Godeanu a Retezat
Švýcarsko

Autoři

Jan Rosenthaler

Autor(ka) Jan Rosenthaler

Cestováním člověk pozná nejvíc. Pozná tisíce míst, lidí, zvyků, ale hlavně sám sebe. Velmi rád cestuji do různých koutů světa, abych poznal co největší část naší krásné planety.

Přehled článků

Milan Šeděnka

Autor(ka) Milan Šeděnka

Nejsem žádný spisovatel, ale na žádost pana Radima Dostála (který nechce ať všichni ví, jaké ocenění se mu dostalo) jsem sepsal (zatím) 1 seriál.

Přehled článků

Ondřej Vokatý

Autor(ka) Ondřej Vokatý

Ondřej Vokatý nejraději cestuje do zemí bývalého SSSR. Zejména na Ukrajinu, kde působí jako průvodce a která ho neustále něčím novým překvapuje.

Přehled článků

reklamní sdělení

MegaUbytko.cz

Na stránkách našeho partnera MegaUbytko.cz najdete exkluzivní ubytování za výborné ceny s přímým kontaktem na ubytovatele. Navštivte oblíbenou lokalitu ubytování Krkonoše, kde si můžete vybrat z nejrůznější nabídky chat, chalup, apartmánů i penzionů. Ať už jste profesionální lyžař, začátečník nebo rodinka s malými dětmi, určitě si přijdete na své. Mezi nejznámější střediska u lyžařů patří ubytování Pec pod Sněžkou a ubytování Harrachov. Tato střediska nabízejí služby na nejvyšší úrovni, proto nečekejte, rezervujte si ubytování ještě dnes, sbalte rodinu a přátele a dovolená na horách se může začít.

Seriály

více o seriálech


Novinky

Království, kterému vládne dechberoucí příroda! Seznamte se s působivou severskou exotikou, která uc...


Země slonů, orchidejí a svobody! Seznamte se s tropickým královstvím, ve kterém není nouze o zážitky...

zobrazit všechny