Doporučujeme

Doporučujeme k navštívení následující weby:

Jihočeské chaloupky a objekty

Katalog zaměřený výhradně na ubytování v Jižních Čechách. Prezentované objekty jsou rozděleny podle okresů do samostatných regionů a k tomu je také přidána možnost výběru podle  turistických  oblastí.

Jihočeské chaloupky

NaTreku.cz

Strukturované popisy turistiky v horách, podle kterých skutečně můžete plánovat svůj nový trek.
U každé trasy kvalitní fotky, data o trase (země, pohoří, délka, náročnost, převýšení, nejvyšší / nejnižší bod), zajímavosti, dostupnost vody apod.
www.natreku.cz.

Dálky

Informace o cestování do všech koutů světa – cestopisy, reportáže, on-line průvodci, mapy, odkazy na další cestovatelské stránky.
dálky.cz

Svět cest

Hlavní cílem webu je informovat a sdružovat nejen aktivní cestovatele, ale všechny zájemce o cestování & outdoorové aktivity. Svým čtenářům chceme nabídnou zajímavé a kvalitní informace z celého světa.

svetcest.cz - cestování a outdoor

Český klubu cestovatelů

Český klubu cestovatelů je nezisková, veřejně prospěšná organizace. Sdružuje cestovatele zabývající se zejména individuální a kolektivní expediční cestovatelskou činností, ale také jednotlivce a zájmové skupiny osob zabývající se cestováním, nebo přírodními sporty majícími vztah k cestování, pobytu v přírodě a překonávání přírodních překážek, například: horolezectví, paragliding, kaňoning, rafting, jezdectví, jachting, skialpinismus, speleologie, orientační běh, cyklistika a další. Jednou z hlavních náplní činnosti klubu je organizování a podporování významných expedic členů Českého klubu cestovatelů a také pomoc při publikování jejich reportáží, knih a filmů. Spolupracujeme proto s médii u nás i v zahraničí.

Český klub cestovatelů

České Švýcarsko

Posláním obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko je přispívat k vyváženému rozvoji širšího regionu Českého Švýcarska, především v oblasti ochrany přírodního prostředí a pozitivní prezentace.

České Švýcarsko

Do přírody

Nevíte kam do přírody? Hledáte typy na výlety?
www.doprirody.com

Krásy přírody

Fotografie Prahy a přírodních krás České republiky. Nejkrásnější hrady a zámky, tajuplná skalní města, malebná krajina českých hor, prodej fotografií.
www.krasyprirody.cz

Turistický web

Turistický web – Databáze výletů, turistických akcí a vždy něco navíc
www.turistickyweb.cz

Trekker

Trekker.sk – Turistika, cestopisy, speleológia. Rady do nepohody a pre pohodu na cestách
www.trekker.sk

Galeria Slovakia

Informačný a obrázkový sprievodca Slovenskom
www.galeriaslovakia.sk

Kakáč

Toto je stránka zoskupenia KAKÁČ, ktoré tvoria rodáci rázovitej slovenskej obce Lendak. Stránka mapuje kultúrno-turistické podujatia zoskupenia.
www.kakac.sk

Sodud

Šodúd VYPRAHLO – cestovatelský server pro všechny
www.sodud.net

Turistik CZ

Informace pro turisty – ubytování, dovolená
Turistik.cz

Outdooring

Zajímá Vás téma outdoor, turistika, hory, treking, vht, příroda?
http://www.outdooring.cz

Digitální studio

Firma nabízející digitální tisk velkoformátové fotografie on-line, grafické práce, tvorba fotokoláží, uprava fotografie, fotodárky

Chata Pod Loučkou

Chata pod Loučkou nabízí stylové ubytování v chatě v Beskydech s komfortním zázemím pro 12 lidí. Najdete zde všechno, co potřebujete a strávíte čas v krásných Beskydech.

Roháče

Informace o tůrách, vrcholech, ubytování, zajímavostech, obcích a dalších možnostech Roháčů a celých Západních Tater. Předpověď počasí, webkamery, fotogalerie, mapa
www.irohace.cz – turistika v Západních Tatrách

Rozcestníky (databáze GPS bodů)

Web obsahující databázi GPS poloh turistických i cyklo rozcestníků a trasových bodů.

banner

Pro Tibet

Sdružení Most se snaží stavět můstky, mosty mezi kulturami, ale hlavně mezi lidmi.

Minty Trips

MintyTrips.cz - Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem od A až do Z
MintyTrips.cz – Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem od A až do Z – vše co jste kdy potřebovali vědět při vašich cestách do Velké Británie. Sestaveno lidmi, kteří v Británii žijí, obdivují její krásy a místa, která doporučují, navštívili.

Chata u Lužnice v Jižních Čechách

Přijeďte do Jižních Čech na dovolenou a ubytujte se v naší chatě u břehu Lužnice. Chata je umístěna 15 m od řeky a 30 m od lesa na rovném pozemku, v chatové osadě jménem Kuchyňky mezi obcemi Ústrašice a Skalice nedaleko jihočeského města Tábora. Ubytování Jirta – chata v Jižních Čechách