- Radim Dostál
- 31.08.2015
- 0:00
- Českosaské Švýcarsko ...

První den našeho pobytu v Českosaském Švýcarsku se vydáme na krátkou procházku Pavlininým údolím podél Chřibské Kamenice.
Pavlinino údolí je turistické rozcestí ve stejnojmenném údolí v národním parku České Švýcarsko.
(50°50'39"N, 14°25'22"E)
Ukázat místa v okolí
První den našeho pobytu v Českosaském Švýcarsku se vydáme na krátkou procházku Pavlininým údolím podél Chřibské Kamenice.
Plánujete dovolenou na Slovensku? Pokud hledáte cenově dostupné ubytování na Slovensku, určitě využijte portál MegaUbytování, kde si najdete ubytování napříč celým Slovenskem. Oblíbené ubytovací zařízení pro návštěvníky z Česka najdete hlavně v katalogu Podhájská ubytování, kde termální voda připomíná vodu z Mrtvého moře. Pokud plánujete zažít něco nového vyzkoušejte Velký Meder ubytování, kde najdete moderní aquapark, který patří mezi nejnavštěvovanější na Slovensku. Zveme Vás na Slovensko. Zažijte dovolenou na Slovensku jako nikdy předtím.