Dubaj
Island
Gruzie a Abcházie
Krkonoše
Godeanu a Retezat
Švýcarsko

Anketa

Jaké by jste si přáli mapové podklady na webu www.cestovatele.info?

Celkem hlasovalo 58 lidí


Rubriky

Turecko

Turecko (Turecká republika) je stát ležící z větší části v Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Hlavním městem Turecka je Ankara.

Přehled článků

Valle d'Aosta

Valle d'Aosta (Údolí Aosty) je autonomní oblast a zároveň provincie na severozápadě Itálie. Valle d'Aosta se nachází mezi masivy Walliských Alp a Grajských Alp.

Přehled článků

Velká Británie

Británie (Spojené království Velké Británie a Severního Irska) je ostrovní evropský stát. Hlavním městem Británie je Londýn.

Přehled článků

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry jsou největším pohořím Slovenské Republiky i Polské Republiky. Vysoké Tatry se nacházejí na slovensko - polské hranici. Nejvyší horou je Gerlachovský štít (2654,4 m.n.m.).

Přehled článků

Wales

Wales (Knížectví Wales) je jedna ze zemí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Hlavním městem je Cardiff.

Přehled článků

reklamní sdělení

MegaUbytovanie.sk

Plánujete dovolenou na Slovensku? Pokud hledáte cenově dostupné ubytování na Slovensku, určitě využijte portál MegaUbytování, kde si najdete ubytování napříč celým Slovenskem. Oblíbené ubytovací zařízení pro návštěvníky z Česka najdete hlavně v katalogu Podhájská ubytování, kde termální voda připomíná vodu z Mrtvého moře. Pokud plánujete zažít něco nového vyzkoušejte Velký Meder ubytování, kde najdete moderní aquapark, který patří mezi nejnavštěvovanější na Slovensku. Zveme Vás na Slovensko. Zažijte dovolenou na Slovensku jako nikdy předtím.

Seriály

více o seriálech


Novinky

Království, kterému vládne dechberoucí příroda! Seznamte se s působivou severskou exotikou, která uc...


Země slonů, orchidejí a svobody! Seznamte se s tropickým královstvím, ve kterém není nouze o zážitky...

zobrazit všechny