Dubaj
Island
Gruzie a Abcházie
Krkonoše
Godeanu a Retezat
Švýcarsko

Orlí stezka (Orla perc - Orlí cesta)

Orlí stezka je nejnáročnější, ale asi také nejkrásnější turisticky značená trasa (nejen) polské části Vysokých Tater. Orlí stezka začíná na sedle Zawrat, pokračuje: Maly KoziWierch, Kozi Wierch, hřeben Granaty a končí na Krzyzne.

Obrázek k seriálu Vysoké Tatry v Polsku 2008

Po nezáživné a nudné cestě k chatě u plesa morskie Oko se vydáváme přes vrchol Swistowa Czuba do doliny jménem Dolina Pięciu Stawów Polskich, kde je několik velkých ples.

číst celý článek

Obrázek k seriálu Vysoké Tatry v Polsku 2008

Dnes se vydáme na Orlí stezku (Orla perc). Nejprve budeme muset přes chatu Murowaniec kolem ples Czarny Staw Gasienicovy a Zamrzly staw dojít na sedlo Zawrat, kde orlí stezka začíná. Už samotný výstup na sedlo Zawrat je dost náročný.

číst celý článek

Doporučujeme

MegaUbytko.cz

Na stránkách našeho partnera MegaUbytko.cz najdete exkluzivní ubytování za výborné ceny s přímým kontaktem na ubytovatele. Navštivte oblíbenou lokalitu ubytování Krkonoše, kde si můžete vybrat z nejrůznější nabídky chat, chalup, apartmánů i penzionů. Ať už jste profesionální lyžař, začátečník nebo rodinka s malými dětmi, určitě si přijdete na své. Mezi nejznámější střediska u lyžařů patří ubytování Pec pod Sněžkou a ubytování Harrachov. Tato střediska nabízejí služby na nejvyšší úrovni, proto nečekejte, rezervujte si ubytování ještě dnes, sbalte rodinu a přátele a dovolená na horách se může začít.

Seriály

více o seriálech


Novinky

Království, kterému vládne dechberoucí příroda! Seznamte se s působivou severskou exotikou, která uc...


Země slonů, orchidejí a svobody! Seznamte se s tropickým královstvím, ve kterém není nouze o zážitky...

zobrazit všechny