Dubaj
Island
Gruzie a Abcházie
Krkonoše
Godeanu a Retezat
Švýcarsko

Seriály

Hrady a zámky Moravy

S Martinou Limbergovou navštívíme některé hrady a zámky na Moravě. Pokud vás zajímá historie a nevíte, kam se na Moravě vydat na výlet, je seriál určen právě pro vás.

Přehled článků

Chočské vrchy 2008

V květnu 2008 vyráží Lenka a Honza na slovenské Chočské vrchy. Z Ružomberku dojdou přes Velký Choč až k hranici Roháčů, kam se chtějí také podívat. Tam je však ještě zimní uzávěra.

Přehled článků

Indické Himaláje 2007

Obrázek k seriálu Indické Himaláje 2007

V červenci roku 2007 se vydáváme do oblasti Indických Himalájí. Míříme nejprve do muslimské oblasti Kashmiru a potom do Buddhistické oblasti Ladáku.

Přehled článků

Javorník 2018

V srpnu roku 2018 jsme strávili týden v Javorníku v Rychlebských horách. Během týdne jsme udělali několik výletů po okolí.

Přehled článků

Jižní Morava 2014

Obrázek k seriálu Jižní Morava 2014

Na podzim roku 2014 jsme se vydali na prodloužený víkend do obce Hnanice, která se nachází poblíž Znojma na Jižní Moravě. Krom návštěvy vinných sklípků jsme podnikli i několik výletů.

Přehled článků

reklamní sdělení

MegaUbytko.cz

Na stránkách našeho partnera MegaUbytko.cz najdete exkluzivní ubytování za výborné ceny s přímým kontaktem na ubytovatele. Navštivte oblíbenou lokalitu ubytování Krkonoše, kde si můžete vybrat z nejrůznější nabídky chat, chalup, apartmánů i penzionů. Ať už jste profesionální lyžař, začátečník nebo rodinka s malými dětmi, určitě si přijdete na své. Mezi nejznámější střediska u lyžařů patří ubytování Pec pod Sněžkou a ubytování Harrachov. Tato střediska nabízejí služby na nejvyšší úrovni, proto nečekejte, rezervujte si ubytování ještě dnes, sbalte rodinu a přátele a dovolená na horách se může začít.

Seriály

více o seriálech


Novinky

Království, kterému vládne dechberoucí příroda! Seznamte se s působivou severskou exotikou, která uc...


Země slonů, orchidejí a svobody! Seznamte se s tropickým královstvím, ve kterém není nouze o zážitky...

zobrazit všechny