Doporučujeme

Doporučujeme k navštívení následující weby:

NaTreku.cz

Strukturované popisy turistiky v horách, podle kterých skutečně můžete plánovat svůj nový trek.
U každé trasy kvalitní fotky, data o trase (země, pohoří, délka, náročnost, převýšení, nejvyšší / nejnižší bod), zajímavosti, dostupnost vody apod.
www.natreku.cz.

Dálky

Informace o cestování do všech koutů světa – cestopisy, reportáže, on-line průvodci, mapy, odkazy na další cestovatelské stránky.

dálky.cz

Svět cest

Hlavní cílem webu je informovat a sdružovat nejen aktivní cestovatele, ale všechny zájemce o cestování & outdoorové aktivity. Svým čtenářům chceme nabídnou zajímavé a kvalitní informace z celého světa.

svetcest.cz - cestování a outdoor

Český klubu cestovatelů

Český klubu cestovatelů je nezisková, veřejně prospěšná organizace. Sdružuje cestovatele zabývající se zejména individuální a kolektivní expediční cestovatelskou činností, ale také jednotlivce a zájmové skupiny osob zabývající se cestováním, nebo přírodními sporty majícími vztah k cestování, pobytu v přírodě a překonávání přírodních překážek, například: horolezectví, paragliding, kaňoning, rafting, jezdectví, jachting, skialpinismus, speleologie, orientační běh, cyklistika a další. Jednou z hlavních náplní činnosti klubu je organizování a podporování významných expedic členů Českého klubu cestovatelů a také pomoc při publikování jejich reportáží, knih a filmů. Spolupracujeme proto s médii u nás i v zahraničí.

Český klub cestovatelů

Najdu vše

Katalog www stránek, vyhledávač odkazů

Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz

Hory v kapse

Cestopisy z hor, převážně z Alp. Informace o pohořích, vrcholech, ferátkách a horských chatách. Osobní zkušenosti a zážitky z jednotlivých výstupů.

http://www.horyvkapse.cz

Galerie Valaška

Stránky amatérského fotografa se zaměřením na Valašskou přírodu.

Valašsko přes objektiv

Beskydy

Informace o ubytování, dále turistika, sport, památky, akce v regionu Beskydy

Beskydy.cz- Dovolená v Beskydech, Javorníkách, Hostýnských vrších, ubytování, lyžování, zajímavosti, relaxace

České Švýcarsko

Posláním obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko je přispívat k vyváženému rozvoji širšího regionu Českého Švýcarska, především v oblasti ochrany přírodního prostředí a pozitivní prezentace.

České Švýcarsko

Do přírody

Nevíte kam do přírody? Hledáte typy na výlety?
www.doprirody.com

Krásy přírody

Fotografie Prahy a přírodních krás České republiky. Nejkrásnější hrady a zámky, tajuplná skalní města, malebná krajina českých hor, prodej fotografií.
www.krasyprirody.cz

Turistický web

Turistický web – Databáze výletů, turistických akcí a vždy něco navíc
www.turistickyweb.cz

Letenky Condor

CONDOR – specialista na on-line prodej letenek, levné letenky, letenky na poslední chvíli, eurovíkendy, zájezdy a individuální pobyty, ubytování a pronájem aut v zahraničí.
Letenky od Condora

Trekker

Trekker.sk – Turistika, cestopisy, speleológia. Rady do nepohody a pre pohodu na cestách
www.trekker.sk

Galeria Slovakia

Informačný a obrázkový sprievodca Slovenskom
www.galeriaslovakia.sk

Kakáč

Toto je stránka zoskupenia KAKÁČ, ktoré tvoria rodáci rázovitej slovenskej obce Lendak. Stránka mapuje kultúrno-turistické podujatia zoskupenia.
www.kakac.sk

Na vrchol

Navrchol.sk je prevažne zameraný na adrenalínové športy, outdoor, cestovanie, zdraví životný štýl…
www.navrchol.sk

Sodud

Šodúd VYPRAHLO – cestovatelský server pro všechny
www.sodud.net

Turistik CZ

Informace pro turisty – ubytování, dovolená
Turistik.cz

Turistik SK

Informace pro turisty – ubytování, dovolená, průvodce
Turistik.sk

Super Vysokohorská Turistika (SuperVHT)

Supervht – výstupy Alpy, Tatry – Výstupy v Alpách a Tatrách. Fotogalerie, články k výstupům na vrcholy, bivaky, obtížnosti, databáze ferrat, videa z výstupů, seznam 4-tisícovek.

Outdooring

Zajímá Vás téma outdoor, turistika, hory, treking, vht, příroda?
http://www.outdooring.cz

National Geographic

http://www.national-geographic.cz – Magazín National Geographic Česko – Stále je co objevovat

Digitální studio

Firma nabízející digitální tisk velkoformátové fotografie on-line, grafické práce, tvorba fotokoláží, uprava fotografie, fotodárky

Dovolená v Chorvatsku od Dalmatour

Fascinuje vás Jaderské moře, nedotčená příroda a přátelská atmosféra. Dovolená v Chorvatsku a Černé Hoře je zkrátka nezapomenutelným zážitkem. Ať už budete obývat apartmány Chorvatsko nebo apartmány Černá Hora, s námi si užijete jedinečné dovolené každý den.
Dalmatour – nejlepší dovolená v Chorvatsku

Tixik

Globální turistický průvodce. On-line fotografie, mapy, videa, informace. Otevřený, multijazyčný projekt pro cestování.

Travell

Travell – Martin Čáslavský – informační portál nejen pro cestovatele

Hrady a zámky

Web, kde naleznete: Hrady, Zámky, Památky, Kostely, Rozhledny, Vyhlídky, Poutní místa, Mapy, Fotografie – Čěská republika
Hrady a zámky

Malá Fatra

Informace o tůrách, vrcholech, ubytování, zajímavostech, obcích, lyžování a dalších možnostech Malé Fatry. Předpověď počasí, webkamery, fotogalerie, mapa.
Malá Fatra – nejobsáhlejší internetový průvodce

Lyžování v Alpách s Nemo

Oproti lyžování u nás nabízí lyžování v Alpách mnoho výhod. Díky vyšší nadmořské výšce je větší záruka sněhu, u vleků a lanovek jsou minimální fronty, poloprázdné sjezdovky jsou perfektně upravené a lyžařská střediska nabízejí i několik stovek kilometrů navzájem propojených sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Díky výhodným cenovým relacím i rychlé dostupnosti po dálnicích počet našich lyžařů, kteří cestují do Alp, každým rokem výrazně přibývá.
Lyžování v Alpách od CA Nemo

Ubytování na Slovensku I

Vyberte si z bohatej ponuky ubytovania na Slovensku. Množstvo zaujímavých ponúk, ktoré Vás zaručene oslovia. Hotely, penzióny, chaty a priváty (ubytovanie na súkromí).
Ubytovanie na Slovensku – Bohatá ponuka ubytovania na Slovensku: hotely, penzióny, apartmány, chaty a priváty

Bazény, zastřešení

bazény, zastřešení

Ubytování na Slovensku II

Ubytování na Slovensku – Portál www.travelguide.sk nabízí přehlední databázi ubytování na Slovensku s možností rezervace. Najděte si ubytování podle vašich představ, či už je to hotel, penzión, apartmán, nebo hostel.

Levné letenky do celého světa

On-line rezervační systém letenek: Letenky – do celého světa

Poznávací zájezdy

Web cestovní agentury Top Travel Vám nabízí širokou nabídku poznávacích zájezdů do Německa, Rakouska, Anglie, Skotska, Beneluxu, Skandinávie, Pobaltí, Chorvatska, Maďarska,… Poznávací zájezdy – last minute zájezdy

Dětské hračky

Hračky pro děvčata, hračky pro kluky a hračky pro nejmenší děti, stavebnice Lego, Merkur, Geomag, Seva, Cheva, Playmobil, Žako a hračky dalších značek jako Mattel, Hasbro, Epee, Stiga, Smoby, Ravensburger, Barbie, Zapf Creation a dalších mnoha výrobců Hračky – tisíce hraček mnoha značek pro děti

Přírodní kosmetika

Internetový prodej přírodní kosmetiky – francouzská kosmetika Darphin, Algotherm, France Laure, Molinard, Lambre, Natessance, GERnétic a kosmetika dalších značek: Dr. Temt, Literam, Carlton Haircare, Pure Fiji, Ahava a Reniu Kosmetika přírodní

Ostrov Tenerife

Cestovní průvodce ostrovem Tenerife

 Dovolená na Tenerife Kanárské ostrovy

Chata Pod Loučkou

Chata pod Loučkou nabízí stylové ubytování v chatě v Beskydech s komfortním zázemím pro 12 lidí. Najdete zde všechno, co potřebujete a strávíte čas v krásných Beskydech.

Roháče

Informace o tůrách, vrcholech, ubytování, zajímavostech, obcích a dalších možnostech Roháčů a celých Západních Tater. Předpověď počasí, webkamery, fotogalerie, mapa
www.irohace.cz – turistika v Západních Tatrách

Rozcestníky (databáze GPS bodů)

Web obsahující databázi GPS poloh turistických i cyklo rozcestníků a trasových bodů.

banner

Outdoorové vybavení

Turistické batohy pro cestovatele a další vybavení pro outdoor, outdoorové a extrémní sporty, turistiku a cestování.

Pro Tibet

Sdružení Most se snaží stavět můstky, mosty mezi kulturami, ale hlavně mezi lidmi.

Minty Trips

MintyTrips.cz - Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem od A až do Z
MintyTrips.cz – Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem od A až do Z – vše co jste kdy potřebovali vědět při vašich cestách do Velké Británie. Sestaveno lidmi, kteří v Británii žijí, obdivují její krásy a místa, která doporučují, navštívili.

Chata u Lužnice v Jižních Čechách

Přijeďte do Jižních Čech na dovolenou a ubytujte se v naší chatě u břehu Lužnice. Chata je umístěna 15 m od řeky a 30 m od lesa na rovném pozemku, v chatové osadě jménem Kuchyňky mezi obcemi Ústrašice a Skalice nedaleko jihočeského města Tábora. Ubytování Jirta – chata v Jižních Čechách

Specialized Concept Store Cyklo69

Specialized Concept Store Cyklo69 prodává kvalitní značková kola. Z nabídky si vyberte horská kola, silniční kola, dámská kola a dětská kola. V obchodu či e-shopu najdete i vybavení pro cyklisty a další doplňky.

Dovolená Austrálie

Zájezdy Austrálie – individuální zájezdy na míru do nejlepších turistických destinací s profesionály, kteří v Austrálii dlouhodobě žijí. Dovolená Austrálie

Letenky Austrálie

Letenky Austrálie – Láká vás nejmenší a nejvzdálenější kontinent, ale nesehnali jste ještě letenku? Právě pro Vás jsme tady. Nejvýhodnější letenky za operátorské ceny.

Austrálie

Austrálie – chcete vyrazit na nejmenší světový kontinent a nevíte, kde začít? Informace, rady a tipy o cestování v Austrálii od lidí, kteří v tam žijí.

Dovolená a ubytování kdekoliv ve světe

Dovolená a ubytování kdekoliv ve světe to je Tralandia.com. Kontakty přímo na majitele. Největší nabídka ubytování v ČR nebo ubytování na Slovensku.